لطفا لایسنس قالب را از پیشخوان وردپرس فعال کنید. با تشکر تیم طراحی و کد نویسی سان کد. www.suncode.ir شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز - آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز


شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز  آموزش تعمیرات موبایل در تبریز  در مرکز مهارت آموزی سپیدار  که یکی از  بزرگترین و مجهزترین مراکز و کارگاههای آموزشی منطقه شمالغرب کشور  در رشته های فنی و مهارتی  می باشد.شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

مراجعه حضوری:خیابان امام- ایستگاه تپلی باغی- نرسیده به بانک قوامین –مرکز مهارت آموزی سپیدار

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز
شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

جهت آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز توسط یکی از دوستانم  به  یک تعمیرگاه در چهارراه شریعتی معرفی شدم قرار بود همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۲ در ان  تعمیرگاه علاوه بر آنکه در زمینه آموزش تعمیرا موبایل آموزش های لازم را می بینم همچنین در آنجا با مسائل بازار و فضای کسب و کار در رشته تعمیرات موبایل آشنا شوم .

چند روزی نگذشته بود که متوجه شدم در این چند روز گذشته تقریباً چیزی به آموخته های من اضافه نشده است  و در عوض  بیشتر وقت دوساعتی من صرف صحبت های بیهوده و  بی نتیجه و همچنین  شوخی های گاها نامناسب می گردد.

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

من برای شرکت در این دوره هزینه زیادی پرداخت کرده بودم ولی با گذشت چند روز متوجه شدم که در زمینه قطعه شناسی و شناخت ابزار تعمیر با مشکل اساسی مواجه هستم .

چندین بار خواستم موضوع را با به اصطلاح استاد خویش در میان بگذارم ولی توجه زیادی به این مسئله نکرد .

رفته رفته من در آن تعمیرگاه تبدیل شده بودم به یک پادو شخصی که چای می آورد شخصی که کارهای خرید قطعه و حتی خریدهای شخصی استاد را انجام می داد و حتی  کارهای شخصی دیگر که هیچ ارتباطی به آموزش تعمیرات موبایل نداشتند

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیم
آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

 بعد از گذشت مدتی در اینترنت به دنبال محلی برای آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز بودم تا اینکه در نتایج جستجوی گوگل با اولین نتیجه یعنی آموزشگاه سپیدار آشنا شدم برای ثبت نام به این آموزشگاه مراجعه کردم هزینه معمولی به عنوان شهریه پرداخت نمودم و همچنین مدارک کپی کارت ملی و کپی شناسنامه جهت  انجام کارهای مربوط به مدرک سازمان فنی حرفه ای را به آموزشگاه تحویل دادم.

چهار روز نگذشته بود که دوره آموزشی ما شروع شد بر اساس سرفصل ها و استانداردهای جدید بازار کار آموزش ما در جلسه اول با قطعه شناسی و در جلسه دوم با ابزار شناسی و در جلسه سوم با باز و بست و در جلسه چهارم با انجام فعالیت بر روی برد شروع شد  هر جلسه نسبت به جلسه گذشته بیشتر با کار تعمیرات موبایل آشنا میشدم .

زمانی برای از دست دادن نداشتم جلسات ما روز به روز تخصصی تر و پر بار تر می شد و اینگونه بود  که من همیشه به دوستان خود توصیه می کنم جهت آموزش در هر رشته‌ای اگر مجبور نباشید از مراجعه به اشخاص  و تعمیرگاه های آزاد خودداری نمایید. این نیز تجربه ای بود از تجارب من

شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

اگرچه منطقه شهناز و شریعتی به عنوان نبض بازار موبایل تبریز شناخته میشود ولی اندکی دورتر  در خیابان امام خمینی تبریز ایستگاه تپلی باغی آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز وجود دارد که بیشتر فعالان و تاثیر گذاران بازار موبایل با آن اشنا هستند.

آموزشگاه سپیدار تبریز به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات موبایل  در شهر تبریز  به دلایلی مورد توجه و استقبال جوانان  ساکن این منطقه و حتی مناطق دور دست واقع شده است .

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیم
فریبهای تعمیرکاران موبایل

این استقبال به حدی است که به گفته برخی منابع آمار جذب این آموزشگاه در تابستان سال ۹۸ با امار کل سال آموزشگاههای منطقه شمال غرب کشور در رشته تعمیرات موبایل برابری و حتی فزونی میکند.

بیشتر افرادی که در مراکز مهم  تعمیرات موبایل در شهر تبریز در حال فعالیت هستند از جمله افرادی که در بازارهای شریعتی و کویتیها و بازار موبایل و همچنین بازار تازه تاسیس ارک تبریز در حال اشتغال به حرفه تعمیرات موبایل و یا حتی فروشنده گی موبایل هستند در آموزشگاه سپیدار تبریز دوره تعمیرات خود را سپری کرده اند.


یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک فرمت انتخاب کنید
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
شمارش معکوس
شمارش معکوس کلاسیک اینترنت
لیست باز
آیتم خود را ارسال کنید و برای بهترین آیتم ارسالی رای گیری کنید
لیست با رتبه بندی
برای انتخاب و بالا آمدن بهترین گزینه با رای مثبت یا منفی کاربران
عکس نوشته
آپلود تصاویر برای ایجاد عکس نوشته
ویدئو
ویدئوی شما یا ویدئو از یوتیوب و ویمئو
صوت/موسیقی
کد از Soundcloud یا Mixcloud یا موسیقی انتخابی شما
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف