لطفا لایسنس قالب را از پیشخوان وردپرس فعال کنید. با تشکر تیم طراحی و کد نویسی سان کد. www.suncode.ir دوره آموزش تعمیرات موبایل برای خانمها در تبریز - آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

دوره آموزش تعمیرات موبایل برای خانمها در تبریز


اسمبل قطعات حساس رایانه‌ها و گوشی‌های هوشمند و تهیه مدار‌های الکترونیک پیچیده که انبوهی از تراشه‌ها کاری نیازمند «دقت» و «حوصله» است و این دو خصیصه در زنان بیش از مردان وجود دارد.

از این رو است که بسیاری از شرکت‌های معتبر دنیا، برای تولید یا تعمیر قطعات الکترونیکی و برد‌های خود از نیرو‌های متخصص زن بهره می‌گیرند.

با وجود آن که کار در این حرفه سختی‌ها و آسیب‌های بسیاری از مشاغل را ندارد، اما در کشور ما زنان کمتر وارد این حوزه کاری شده‌اند.

بخشی از این فقدان نیروی ماهر تاکنون به دلیل نبود دوره‌های آموزشی برای خانم‌ها بوده است. به همین جهت «سپیدار» که به طور تخصصی دوره‌های آموزشی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی‌های تلفن همراه را انجام می‌دهد، تصمیم به برگزاری دوره‌ی آموزش تعمیرات موبایل به طور ویژه برای خانم‌ها گرفته است که بتواند فرصتی برابر برای زنان در این شغل فراهم کند و زنان نیز با بهره‌گیری از توانمندی‌های خود دوشادوش مردان در توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور موثر باشند.

«تعمیر تخصصی موبایل» بازاری نو برای فعالیت زنان ایرانی

دوره آموزشی تعمیرات موبایل که به صورت تئوری و عملی و با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هم اکنون برای آقایان آغاز شده است، اما قرار است نخستین دوره آموزشی ویژه‌ی خانم‌ها در اویل سال ۱۳۹۸  در آموزشگاه سپیدار تبریز برپا شود.

سه ویژگی زنان را که می‌تواند در بازار تعمیرات موبایل باعث موفقیت بیشتر آنان نسبت به مردان باشد، چنین برشمرد:
الف. – دقت و ظرافت و ریزبینی فوق العاده در حین انجام کار
ب. – صبر و شکیبایی بیشتر نسبت به مردان در فرایند کار
ج- دلسوزی، تعهد و مسوولیت‌پذیری در برابر مشتری و مجموعه

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیم
شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل تبریز

از سویی راه اندازی یک کسب و کار تعمیر موبایل، نیاز به بودجه‌ی خیلی بالایی ندارد و در بسیاری از شهر‌های کشور می‌توان با سرمایه‌ای حداکثر ۳۰ – ۴۰ میلیون تومانی یک مغازه‌ی تعمیر موبایل راه اندازی کرد.

گرداندن این کسب و کار هم حداقل به دو نفر نیاز دارد که یکی مسئول ارتباط با مشتری است و دیگری پشت میز کار مشغول تعمیر گوشی‌های مشتریان خواهد شد و در هر دو جایگاه شغلی هم خانم‎‌ها می‌توانند فعالیت کنند.

از سویی یک مزیت شغل تعمیر گوشی همراه، ارائه خدمات در فضای سربسته است و به این جهت فعالان در آن چه مردان و چه زنان دغدغه‌ی شرایط نامساعد آب و هوایی و یا مخاطرات برخی مشاغل دیگر را ندارند و می‌توانند در فضایی ایمن به کسب و کار خود بپردازند.


یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک فرمت انتخاب کنید
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
شمارش معکوس
شمارش معکوس کلاسیک اینترنت
لیست باز
آیتم خود را ارسال کنید و برای بهترین آیتم ارسالی رای گیری کنید
لیست با رتبه بندی
برای انتخاب و بالا آمدن بهترین گزینه با رای مثبت یا منفی کاربران
عکس نوشته
آپلود تصاویر برای ایجاد عکس نوشته
ویدئو
ویدئوی شما یا ویدئو از یوتیوب و ویمئو
صوت/موسیقی
کد از Soundcloud یا Mixcloud یا موسیقی انتخابی شما
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف